Rozciągać się po bieganiu czy nie?

Wiele osób rozciąga się przed lub po (czasem również przed i po) uprawianiu aktywności sportowej. Jedni uważają, że rozciąganie przed treningiem jest dobre a drudzy twierdzą, że tylko po treningu należy się rozciągać. Jak jest naprawdę?

Kontynuuj czytanie

5 sposobów regeneracji dla biegaczy

W czasach, gdy granica między sportem zawodowym a amatorskim jest mocno zatarta, a my walczymy o każdy przebiegnięty kilometr, naturalne metody regeneracji organizmu mogą nie wystarczać. Poznaj kilka prostych sposobów odnowy biologicznej, które pomogą Ci poprawić wyniki.

Kontynuuj czytanie

Czym jest Run Fitting®?

Projekt RunFitting powstał, jako odpowiedź na rosnące zainteresowanie sportami biegowymi. Osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym sportem, najczęściej nie są do niego przygotowane, czego skutkiem jest niska wydajność oraz częste urazy i kontuzje.

Kontynuuj czytanie

Shin Splints

Ból piszczeli u biegaczy - Shin Splints

Odczuwasz bóle przedniej i środkowej części piszczeli związane z aktywnością fizyczną? Poznaj sposoby na pozbycie się tych uciążliwych dolegliwości. Dowiedz się, jak rozpoznać swój problem i podejmij działania, które pozwolą Ci cieszyć się swoją pasją!

Kontynuuj czytanie


realizacja: www.asearch.pl