• O NAS

Bądź Fit przed Run!

Nasz zespół to grupa specjalistów z kilku dziedzin, dla której motywacją do stworzenia projektu RUN FITTING było pytanie: "Co zrobić, żeby każdy mógł cieszyć się bieganiem bez kontuzji i poprawiać swoje życiówki?". Podczas pracy z wieloma biegaczami i triathlonistami zauważyliśmy występowanie wielu, powtarzalnych i niepokojących schematów. Niektórzy zawodnicy wracali do nas z tymi samymi kontuzjami, co świadczy o konkretnych problemach motorycznych oraz o błędach technicznych. Postanowiliśmy uwolnić ich od tych problemów i pozwolić im biegać bez ograniczeń.


 

Odpowiedzią na ten poważny problem, występujący szczególnie wśród osób, które późno zaczynają swoją przygodę z bieganiem, jest program Run Fitting. Pozwala on przede wszystkim poznać przyczyny kontuzji, a następnie wypracować optymalny zestaw ćwiczeń i plan treningowy dla biegacza.

Dzięki naszej wspólnej pracy oraz Twojemu zaangażowaniu, jesteśmy w stanie przezwyciężać wszelkie ograniczenia i odnieść wielki sukces!

 

Wieloletnie doświadczenie

Zaufanie klientów

Najlepsi specjaliści

Lokalizacja w samym centrum Warszawy

Przygotowanie i realizacja programu:

 • Tomasz Świderski

  Pomysłodawca i koordynator projektu Run Fitting. Fizjoterapeuta, założyciel firmy Feel it, specjalizującej się w projektowaniu programów prozdrowotnych dla firm oraz Feel it Therapy- regeneracji sportowej. Swoje doświadczenie biznesowe zdobywał współpracując z największymi firmami w Polsce. Jako fizjoterapeuta pracował głównie ze sportowcami.

 • Paweł Wieczorek

  Fizjoterapeuta, współzałożyciel Feel it Therapy. Obecnie prowadzi badania RF, opracowuje i analizuje wyniki. Na co dzień pracuje z dużą grupą biegaczy i triathlonistów, co pozwoliło mu trafnie przygotować formułę badania Run Fitting. Paweł specjalizuje się w odnajdywaniu i likwidowaniu ograniczeń układu ruchu, które spowalniają zawodników i powodują kontuzje.

 • Gosia Świderska

  Trener przygotowania motorycznego (AWF), absolwentka studiów z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie. Bogate doświadczenie treningowe wykorzystała do opracowania badania Run Fitting  oraz formuły treningowej Run Training. Obecnie skutecznie pracuje z triathlonistami a także z osobami pragnącymi poprawić swoją sylwetkę.

  Skorzystaj z naszej oferty


  realizacja: www.asearch.pl