Dlaczego 

Wybierając ofertę dla firm, dajesz swoim pracownikom nie tylko możliwość fizycznego rozwoju ale także zwiększasz ich świadomość w zakresie biegania. Badanie RUN FITTING pozwoli im zdobyć większą wiedzę na temat popełnianych błędów, poznać słabe strony swojej techniki biegowej, a także ocenić ryzyko wystąpienia kontuzji. Całość może dopełnić spersonalizowany plan treningowy dla biegacza RUN TRAINING, dzięki któremu Twoi pracownicy będą mogli po godzinach oddać się swojej pasji, czyniąc z niej doskonały sposób na regenerację sił przed kolejnymi, zawodowymi wyzwaniami!

PROFESJONALNA OPIEKA DLA TWOICH PRACOWNIKÓW

Wspieraj swoich pracowników w rozwoju otwierając przed nimi nowe cele i możliwości. RUN FITTING to autorski program przygotowany przez fizjoterapeutów i trenerów z myślą o biegaczach i triathlonistach. Dzięki naszej analizie mogą oni poprawić swoją technikę biegu, a także zwiększyć jego prędkość i wydajność.

ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO I OGRANICZ KONTUZJE SWOICH PRACOWNIKÓW

Podczas badania nie tylko określamy potencjał biegowy i indywidualne zdolności motoryczne, lecz również wskazujemy optymalną dla danej osoby technikę biegu, przekazujemy wskazówki na temat najlepszych ćwiczeń dla biegacza, a także pokazujemy jak właściwie przygotować się do treningu, by uniknąć niepotrzebnych urazów i kontuzji.

RUN FITTING TO DOSKONAŁY PROGRAM NA POCZĄTEK PRZYGODY Z BIEGANIEM

Rozpoczęcie przygody z bieganiem, związane jest z dużym prawdopodobieństwem posiadania ograniczeń motorycznych oraz złych nawyków ruchowych, które spowalniają progres treningowy i narażają na kontuzję. Badanie RUN FITTING pozwoli na precyzyjne zlokalizowanie w ciele czynników stanowiących przeszkodę w ekonomicznym i efektywnym bieganiu oraz ich likwidację poprzez profesjonalny zestaw ćwiczeń dla biegaczy.

TWOI PRACOWNICY DOWIEDZĄ SIĘ, JAK BIEGAĆ SZYBCIEJ, WYDAJNIEJ I BEZPIECZNIEJ

Szczegółowa analiza fizjoterapeuty oraz pomoc trenera pozwala określić czy Twoja technika biegania jest prawidłowa i nie wiąże się z ryzykiem kontuzji. Etap badania pozwala wyeliminować czynniki które mogą przyczyniać się lub zwiększać ryzyko wystąpienia przeciążeń i dolegliwości bólowych.

BENEFIT, KTÓRY DOCENIA PASJĘ

Karnety sportowe i darmowa opieka medyczna dostępne są w każdej firmie. Pakiety RUN TRAINING oraz RUN FITTING sprawią, że Twoi pracownicy docenią to, że nie podchodzisz do nisz szablonowo, zauważając i doceniając ich pasje. Pomóż im rozwijać swoje zainteresowania oraz czerpać przyjemność z bezpiecznego i świadomego biegania.

ZORGANIZUJEMY BADANIE W TWOIM BIURZE

Na co dzień zapraszamy do naszego gabinetu zlokalizowanego w centrum Warszawy. Jeśli jednak zdecydujesz się na szerszą współpracę, to nasze badania możemy zrealizować w Twojej firmie. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci swoją ofertę, ustalimy dogodny termin i przyjedziemy do Twojej siedziby.

 

 

Idealny benefit dla Twoich pracowników

Wybierając ofertę dla firm, dajesz swoim pracownikom możliwość rozwoju fizycznego ale także ich świadomości w zakresie biegania. Korzyści jakie niesie za sobą badanie to: uświadomienie popełnianych błędów, poznanie słabych stron techniki biegu, ocenę ryzyka wystąpienia kontuzji a także treningu potrzebnego do poprawy biegania.


Idealny benefit dla kółek i grup biegowych

Nie angażuje pracowników w czasie pracy

Efektywnie wykorzystany-płacisz za zrealizowane badanie

Wyróżnij się na rynku i zaproponuj innowacyjny benefit swoim pracownikom

Badania wykonywane są na terenie Warszawy

Istnieje możliwość wykonania badań w siedzibie klienta


realizacja: www.asearch.pl