• Powiemy Ci co zrobić aby biegać szybciej !

    RUN FITTING

    Dostaniesz precyzyjnie przygotowaną analizę ciała wraz z ćwiczeniami

Przygotowany z myślą o biegaczach i triathlonistach

Pozwala poznać i wyeliminować Twoje ograniczenia biegowe

Projekt stworzony przez specjalistów w tej dziedzinie

Badanie RUN FITTING umożliwia uczestniczenie w treningach RUN TRAINING

RUN FITTING

RUN FITTING to badanie opracowane przez zespół profesjonalistów: fizjoterapeutów, trenerów biegania oraz trenerów personalnych, przy współudziale zawodowych biegaczy. Wspólnymi siłami, korzystając z naszych obserwacji i doświadczeń rozłożyliśmy proces biegania na czynniki pierwsze, co pozwoliło ustalić zespół barier, które mogą blokować postępy w bieganiu i przyczyniać się do powstawania kontuzji. Dzięki temu nasz zespół jest w stanie przeprowadzić wnikliwą analizę w wyniku której precyzyjnie zlokalizujemy potencjalne czynniki, które mogą ograniczać Twój progres. Następnie - w oparciu o wyniki - sporządzimy szczegółowy raport prezentujący w jakim stopniu Twój organizm spełnia wymogi związane z tą dyscypliną sportu.

 

Badanie Funkcjonalne

Video analiza biegu

Trening motoryczny i fizjoterapia biegowa na podstawie wyników

Badanie, zlokalizuje ograniczenia, nad którymi trzeba pracować, aby biegać szybciej

Nie trać czasu na urazy i brak postępów! Zgłoś się do nas po przepis na sukces!

Dowiesz się, co Cie spowalnia i powoduje kontuzje

Mamy plan! Na podstawie badania ułożymy Ci indywidualny trening motoryczny

Dlaczego RUN FITTING

RUN FITTING stwarza Ci możliwość pokonania barier stawianych przez Twoje własne ciało i nawyki. Dzięki wynikom z naszego badania  dowiesz się jak biegać szybciej, wydajniej i bezpieczniej. Dołącz do programu RUN FITTING i podejmuj skuteczną walkę ze swoimi biegowymi ograniczeniami!

SPRAWNOŚĆ ORGANIZMU A TECHNIKA BIEGU

Chód i bieganie to najbardziej naturalne funkcje ruchowe człowieka. O ile, chodzenia nie da się uniknąć, o tyle bieganie coraz częściej staje się zapomnianą sztuką, zniekształcaną przez szereg negatywnych przyzwyczajeń. Badanie RUN FITTING pozwoli sprawdzić, czy postęp cywilizacyjny nie zaburzył Twoich naturalnych umiejętności.

POTENCJAŁ BIEGOWY

Analiza RUN FITTING określi Twój potencjał biegowy na czterech odrębnych płaszczyznach testowych - w przejrzystej, procentowej skali. Dzięki temu dowiesz się, które elementy musisz poprawić w pierwszej kolejności, by w jak największym stopniu poprawić jakość swoich treningów.

Pod okiem fizjoterapeuty

Badanie RUN FITTING przeprowadzane jest przez doświadczonego fizjoterapeutę, który na co dzień pracuje z biegaczami, zarówno z  profesjonalistami, jak i amatorami. W obu przypadkach protokół badania jest dokładnie taki sam, gdyż patrzymy i dążymy do tego samego ideału! Różnicę stanowi jedynie indywidualny plan treningowy dla biegacza, którego należy się trzymać na drodze do osiągnięcia tego celu.

Badanie + videoanaliza biegu

Prawidłowe i wydajne bieganie musi spełniać określone kryteria mobilności i stabilizacji, do czego niezbędna jest świadomość tego, jak podczas ruchu zachowuje się nasze ciało. W trakcie analizy sprawdzamy, które elementy wymagają poprawy i wskazujemy, czym grozi ich zaniedbanie. RUN FITTING to również badanie posturalne, obejmujące stopy, miednicę i kręgosłup, a także szczegółowa videoanaliza biegu. 

Wyselekcjonowane ćwiczenia dla biegaczy

Po przeprowadzeniu badania i omówieniu wyników zapraszamy Cię na 45-minutowy, indywidualny trening na naszej Sali gimnastycznej. Podczas spotkania trener motoryczny zaprezentuje Ci specjalistyczny - przygotowany specjalnie pod kątem Twoich potrzeb - program ćwiczeń, dzięki któremu udoskonalisz swoją technikę biegania.

Trenuj z nami!

Jeśli chcesz szybko zacząć osiągać dobre wyniki, to skorzystaj z naszej oferty RUN TRAINING i rozwijaj się pod okiem doświadczonej kadry. Dzięki temu dowiesz się, jak biegać szybciej, wydajniej i bezpieczniej. Nasza wiedza w zestawieniu z Twoim zaangażowaniem to gwarancja sukcesu!


realizacja: www.asearch.pl