• Indywidualny trening motoryczny

  RUN TRAINING

  skutecznie wyeliminuje Twoje ograniczenia

Plan treningowy, ułożony na podstawie badania RUNFITTING

Stała współpraca z trenerem i fizjoterapeutą

Eliminacja słabych punktów i gwarancja sukcesów!

Wiemy jak poprawić Twoje bieganie

RUN TRAINING

Program RUN TRAINING opracowujemy na podstawie wyników badania RUN FITTING. Plan treningowy stworzony jest z myślą o Twoich indywidualnych potrzebach, co gwarantuje pożądane zmiany w organizmie pod kątem zdolności motorycznych. Stała współpraca fizjoterapeuty i trenera pozwala na dobranie najskuteczniejszych metod treningowych oraz regeneracyjnych, tak abyś mógł szybko osiągnąć zamierzone efekty, bez ryzyka przeciążeń układu ruchu.

RUN TRAINING to indywidualny plan treningowy dla biegaczy stworzony w oparciu o wyniki badania RUN FITTING. Program tworzony jest z myślą o indywidualnych potrzebach biegacza, co gwarantuje szybkie nadrobienie zaległości i wypracowanie jak najlepszych technik w obszarze zdolności motorycznych. Stała współpraca fizjoterapeuty i trenera pozwala na dobranie skutecznych metod treningowych i regeneracyjnych w taki sposób, by zapewniały one jak najszybszy progres, bez ryzyka kontuzji i przeciążeń organizmu.

Analiza wyników badania RUN FITTING

Przygotowanie indywidualnego planu treningowego

Realizacja programu pod okiem trenera i fizjoterapeuty

Przygotowany z myślą o biegaczach i triathlonistach

Pozwala poznać i wyeliminować Twoje ograniczenia biegowe

Projekt tworzony przez fizjoterapeutów, trenerów i biegaczy

RUN FITTING umożliwia uczestniczenie w treningach
RUN TRAINING

Dlaczego RUN TRAINING

NASZ TRENING CIĘ SFITUJE

…czyli przybliży Twoje ciało do biegowego ideału. Na efektywność ruchów napędowych składa się wiele elementów takich, jak mobilność w stawach czy siła mięśni stabilizujących. Wiedza na temat Twoich ograniczeń oraz odpowiednio spersonalizowane ćwiczenia dla biegaczy pozwalają na wyeliminowanie wszelkich ograniczeń i negatywnych nawyków, co bezpośrednio przekłada się na zwiększoną świadomość własnego ciała, a tym samym poprawę techniki i prędkości biegania.

INDYWIDUALNIE DOBRANE ĆWICZENIA DLA BIEGACZY

Naszym wspólnym celem będzie Twój biegowy progres! Z myślą o Twoich potrzebach tworzymy wyselekcjonowane programy ćwiczeń, które niwelują wszelkie słabe punkty w Twoim ciele. Odpowiednio dobrany trening motoryczny przygotuje Cię do optymalnej, wydajnej i bezpiecznej pracy podczas zmagań biegowych. Jeśli zaczynasz, swoją przygodę z bieganiem, to od naszych specjalistów dowiesz się jak szybciej biegać, czym są interwały biegowe, a nawet, jak dobrać odpowiednie buty do biegania. Jeśli masz już pewną wiedzę na temat podstaw treningu biegowego, to dowiesz jak wydłużyć krok biegowy i jak uniknąć kontuzji.

OPIEKA TRENERA I FIZJOTERAPEUTY

RUN TRAINING to połączenie indywidualnej opieki trenerskiej i fizjoterapeutycznej, które zapewniają szybką poprawę wyników i doskonałe efekty. Całość jest efektem zastosowania wyselekcjonowanych metod treningowych oraz technik manualnych dopasowanych do indywidualnych potrzeb. W naszej pracy zawsze stawiamy na holistyczne podejście do każdego biegacza i dbamy o profesjonalizm oferowanych przez nas usług.

NAJPIERW RUN FITTING, PÓŹNIEJ RUN TRAINING

Nasza współpraca rozpoczyna się od przeprowadzenia wnikliwej analizy Twojego organizmu, czyli RUN FITTINGu. Ten autorski protokół badania oraz wywiad, to kluczowe elementy, które stanowią fundament do opracowania kolejnych etapów działania, czyli planu treningowego dla biegacza oraz dopasowanego do niego pakietu usług fizjoterapeutycznych.

 

PLAN DZIAŁANIA DOPASOWANY DO TWOICH POTRZEB

Na bazie wyniku RUN FITTINGu oraz Twoich indywidualnych potrzeb stworzymy w pełni spersonalizowany plan ćwiczeń. Będzie on również uwzględniał takie elementy, jak pora roku, przebyte kontuzję, wiek, płeć a także inne, specyficzne wymagania. Cały proces monitorowany jest za pomocą testów kontrolnych, które na bieżąco analizuje nasz zespół trenerów i fizjoterapeutów.

 

 

Wybierz preferowany rodzaj treningu

 • Trening personalny

 • Trening w parach

 • Trening grupowy

  EFEKTY JUŻ PO

  6 tygodniach


  realizacja: www.asearch.pl